My v Devítce

zeleny-mrak

Pedagogové:

heart-icon-profil

Ing. Dana Šlezingerová

Dáda je absolventkou Střední pedagogické školy v Boskovicích
a VŠ obor technologie potravin. Má dlouholetou praxi ve školce
a její přístup k dětem je vždy velmi empatický , laskavý a s úsměvem. Individuální přístup k potřebám dítěte je u ní samozřejmostí.
Velkou předností je nadání k výtvarným činnostem a úžasná fantazie, kterou nás neustále motivuje a inspiruje. Nic není nemožné 🙂
Vede děti k pohybovým aktivitám a jejím přáním je probudit u dětí zájem o hudbu, ráda zpívá. Je šťastná, když tyto schopnosti může sdílet s dětmi. I pro Dádu je práce jejím koníčkem!

Je maminkou Ondry (5let) a Daníka (8let).

info@devitkabrno.cz

zeleny-mrak

Petra Podsedníková

Petra je studentkou posledního ročníku Masarykovi univerzity: obor- Speciální pedagogika, Logopedie, Výchova ke zdraví. Je velmi všestrannou posilou našeho týmu, kam přináší i mnohaleté zkušenosti s divadlem. S radostí a elánem s dětmi tvoří, hraje, rozvíjí jejich pohybové dovednosti a inspiruje novými nápady. Spolupráce s dětmi je pro ni naprosto přirozená a děti to vnímají velmi pozitivně. Vede divadelní kroužek pro děti, mezi její záliby patří zimní sporty a ruční práce. Je asistentkou autistického chlapce.

info@devitkabrno.cz

heart-icon-profil
vcelka-1-v-levo
modry-mrak

Vedení miniškolky

heart-icon-profil

Irena Nebeská

+420 776 141 060

Jsem ženská sestra – porodní asistentka s dlouholetou praxí, zabývám se těhotenstvím a ženskou problematikou už od roku 1991 po dokončení studia vyšší odb.školy, jsem laktační poradce, lektorka babymasáží, absolvovala jsem kurzy pohybové aktivity v těhotenství, kurz výživy v těhotenství, škola pánevního dna, kurz psychomotorického vývoje dětí do 3 let.

heart-icon-profil

Iva Oberajtrová

info@devitkabrno.cz

Vystudovala jsem čtyřletou školu obor fyzioterapeut, jsem laktační poradce, lektorka babymasáží, zabývám se výživou nejen v těhotenství, absolvovala jsem kurzy pohybové aktivity v těhotenství, škola pánevního dna, kurz psychomotorického vývoje dítěte do 3 let a ráda se vzdělávám v oblasti alternativní medicíny (kraniosakrální terapie, reiki, mayské masáže břicha, rodinné konstalace, tarot...)

zeleny-mrak