Historie devítky

zeleny-mrak

Naše centrum Devítka vznikalo od roku 2005, kdy jsme jasně cítily, že je nedostatek míst, která by nabízela ucelenou péči o maminky v obdbobí těhotenství, šestinedělí, kojení a v prvních letech strávených s dítětem. Protože jsme si právě tímto krásným obdobím procházely, uvědomily jsme si, že by nás naplňovalo šířit naše nově získané zkušenosti na základě prožitého mateřství,zdravotního vzdělání a našich zájmů. Spojení profese porodní asistentky a fyzioterapeutky se zdálo jako ideální pro vznik nového centra. Zrealizovat tuto myšlenku nám trvalo zhruba stejně dlouho, jaká je doba těhotenství, tedy 9 měsíců. Magické číslo 9 nás natolik uchvátilo, že jsme ho chtěli zvěčnit v podobě názvu našeho centra.

 

“Číslo 9 je symbolem moudrosti, pochopení a účasti. Úkolem 9 je přinášet své nabyté znalosti a poznání ostatním, naslouchat moudrosti svého srdce, inspirovat a motivovat ostatní svým příkladem. 9 obsahuje atributy všech předchozích čísel, proto je číslem velkých možností, schopností.”

 

Devítka se narodila 9. 9. 2006.

Naše motto: Být průvodcem ženy v nejkrásnějším období jejího života.” 

Devítka je živá a harmonická. Z velké části i proto, že se nachází v centru města Brna v nádherném historickém domě se zahradou. I přes ruch velkoměsta zde naleznete klid a prostor pro společně strávený čas s rodinou v místě, které je plné světla, barev a pozitivní energie.

 

vcelka-1-v-levo
zeleny-mrak