Miniškolka devítka

zeleny-mrak

Naše centrum Devítka je nejen místem, kde Vám chceme pomoci společně se sžít s Vaším děťátkem a zvládnout vše nové, ale je také místem, které Vám poskytne bezpečné zázemí a psychickou podporu pro první odloučení Vás a Vašeho dítěte a pro postupné zvykání si na „bytí bez sebe“.

Je jasné, že nejlépe je Vašemu děťátku u Vás. Ale stejně tak je jasné, že každá maminka potřebuje a také si zaslouží volný čas pro sebe a pro načerpání nových sil a některá má i pracovní povinnosti. V takovém případě se můžete bez obav spolehnout na naši miniškolku a její láskyplné a kvalifikované paní učitelky.

Do miniškolky mohou chodit děti již od roku a půl. Poskytujeme hlídání dětí jednorázové a krátkodobé, stejně jako nabízíme možnost pravidelné a celodenní docházky. Ať už si potřebujete něco vyřídit nebo chcete zajít na kávu s kamarádkou nebo chcete začít pomalu a jemně přivykat Vaše dítě samostatnosti (například před nástupem do školky), naše útulně a moderně zařízená miniškolka je vhodným řešením.

V miniškolce Devítka se na Vaše děti těší paní učitelky, které se střídají tak, aby jedna
měla na starosti maximálně pět dětí najednou. Tak je zajištěn maximálně individuální přístup ke každému dítěti a Vy máte jistotu, že se Vašemu zlatíčku vždy dostane veškeré péče a pozornosti. Všechny naše paní učitelky mají bohaté profesní zkušenosti, potřebnou kvalifikaci a také vlastní děti, což jim umožňuje své profesionální schopnosti obohacovat o osobní přístup. Více podrobností o každé z nich si můžete přečíst v sekci „Náš tým“.

Víme, že každé „první odloučení“ (a mnohdy i druhé a třetí ) je těžké pro každé dítě i maminku. Pomůžeme Vám touto zkušeností projít citlivě a s individuálním přístupem, tak, aby se pobyt v naší miniškolce stal pro Vaše dítě radostným a obohacujícím zpestřením a Vy jste se mohla v klidu soustředit na svoje záležitosti.

Rádi Vás o tomto přesvědčíme.

ZKUSTE

Chcete si být jistí, zda je naše miniškolka v Brně pro Vás a Vaše děti to pravé? Rozumíme, prostě ji na pár hodin vyzkoušejte ZDARMA a přesvědčte se !

Prohlédněte si denní program miniškolky

Těšíme se na Vás
a hlavně na Vaše dítě!

zeleny-mrak