My v Devítce

zeleny-mrak

Pedagogové:

heart-icon-profil

Ing. Dana Šlezingerová

Dáda je absolventkou Střední pedagogické školy v Boskovicích
a VŠ obor technologie potravin. Má dlouholetou praxi ve školce
a její přístup k dětem je vždy velmi empatický , laskavý a s úsměvem. Individuální přístup k potřebám dítěte je u ní samozřejmostí.
Velkou předností je nadání k výtvarným činnostem a úžasná fantazie, kterou nás neustále motivuje a inspiruje. Nic není nemožné 🙂
Vede děti k pohybovým aktivitám a jejím přáním je probudit u dětí zájem o hudbu, ráda zpívá. Je šťastná, když tyto schopnosti může sdílet s dětmi. I pro Dádu je práce jejím koníčkem!

Je maminkou Ondry (7let) a Daníka (10let).

info@devitkabrno.cz

zeleny-mrak

Eliška Navrkalová

Eliška absolvovala bakalářské studium speciální pedagogiky, českého jazyka a literatury. Nyní studuje speciální pedagogiku se zaměřením na logopedii a surdopedii. Má dlouholetou praxi s dětmi předškolního věku. Je jí blízký přístup "respektovat a být respektován". Práci ve školce vnímá jako poslání, neboť si myslí, že mezi učitelkami a dětmi je potřeba harmonii. Miluje sport a je zastánce toho, že děti by již od útlého věku měly zkoušet různé pohybové aktivity, zjistit, co je baví a dále se v tom rozvíjet. 

info@devitkabrno.cz

heart-icon-profil
zeleny-mrak
heart-icon-profil

Barbora Vajdíková

Je studentkou Masarykovy univerzity oboru Speciální pedagogika se zaměřením na etopedii a psychopedii. V poli pedagogiky se pohybuje od 17 let. K dětem přistupuje citlivě a s vědomím, že každé je jedinečné a má své vlastní potřeby. Pomáhá jim k rozvinutí jejich výtvarného cítění a pozitivnímu vztahu k pohybu. Zajímá se o různé směry alternativního vzdělávání. Ve volném čase se věnuje výtvarné činnosti a józe

vcelka-1-v-levo
modry-mrak

Vedení miniškolky

heart-icon-profil

Irena Nebeská

+420 776 141 060

Jsem ženská sestra – porodní asistentka s dlouholetou praxí, zabývám se těhotenstvím a ženskou problematikou už od roku 1991 po dokončení studia vyšší odb.školy, jsem laktační poradce, lektorka babymasáží, absolvovala jsem kurzy pohybové aktivity v těhotenství, kurz výživy v těhotenství, škola pánevního dna, kurz psychomotorického vývoje dětí do 3 let.

heart-icon-profil

Iva Oberajtrová

info@devitkabrno.cz

Vystudovala jsem čtyřletou školu obor fyzioterapeut, jsem laktační poradce, lektorka babymasáží, zabývám se výživou nejen v těhotenství, absolvovala jsem kurzy pohybové aktivity v těhotenství, škola pánevního dna, kurz psychomotorického vývoje dítěte do 3 let a ráda se vzdělávám v oblasti alternativní medicíny (kraniosakrální terapie, reiki, mayské masáže břicha, rodinné konstalace, tarot...)

zeleny-mrak